Ogłoszenia

Kupię Zadłużoną Spółkę - art 299 ksh pomoc
27.07.2016
Pozostałe

Kupię Zadłużoną Spółkę - art 299 ksh pomoc

Skup Zadłużonych Spółek - Jeśli macie już dość niekończących się kłopotów nękania ciągłymi kontrolami wizyt windykatorów i komorników - chcecie Państwo poczuć chwilę wolności i spokoju, przekażcie swoje problemy Nam, a wtedy na pewno otrzymacie komfort i pełną gwarancję bezpieczeństwa. Pomagamy w art. 299 ksh - skutecznie !!! skontaktuj się z nami tel. 784-874-874 www.spolki.biz całą dobę lub email: biuro@spolki.biz

telefon: 784874874
Zatrudnimy brygady budowlane
27.07.2016
Praca

Zatrudnimy brygady budowlane

Zatrudnimy wyspecjalizowane brygady budowlane. Tynki, malowanie, szpachlowanie, zabudowy z płyt GK. Lokalizacja - Działdowo

telefon: 885250025
Zatrudnię do prac rozbiórkowych
27.07.2016
Praca

Zatrudnię do prac rozbiórkowych

Firma budowlana zatrudni pracowników do rozbiórek w Działdowie. Umowa zlecenie. Tel. 885 25 00 25

telefon: 885250025
Staż, pomocnik drukarza
27.07.2016
Praca

Staż, pomocnik drukarza

Poszukujemy na staż finansowany przez Urząd Pracy, stażysty na okres 6 m-cy. Zakres stażu:

 

- pomoc przy przygotowaniu do druku

- kontrola jakości

- drobne prace techniczne - układanie, sortowanie, pakowanie

- praca z komputerem

- inne drobne prace techniczne

 

 

Po okresie stażu gwarantujemy zatrudnienie na min. 3 m-ce

telefon: 693065600
wata elewacyjna
26.07.2016
Pozostałe

wata elewacyjna

Sprzedam tanio watę elewacyjną firmy Isoroc - Isofas, która została po budowie. Stan nienaruszony, oryginalnie zapakowane o grubości 50 mm - 38 paczek, 100 mm - 33 paczki, 120 mm - 18 paczek. Odbiór własny.

telefon: 501683842
Opieka w Baden-Baden. Wakacyjna praca w Niemczech :)
26.07.2016
Praca

Opieka w Baden-Baden. Wakacyjna praca w Niemczech :)

Winckler Personal już od 4 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby!

 

Opieka w Baden-Baden. Wakacyjna praca w Niemczech :)

 

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Baden-Baden

TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz

 

Polecamy nasze zlecenie w Baden-Baden. Do opieki jest starszy, 87 - letni Pan. Senior mieszka sama w domu:

Waga Podopiecznego ok 82 kg, Wzrost 178 cm,

Pflegestufe: 1,

Schorzenia: ogólne osłabienie związane z wiekiem, potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, nadciśnienie,

Senior przesypia noce,

Porusza się za pomocą balkonika.

 

Co jest dla nas ważne?

?Znasz język niemiecki w stopniu dobrym i nie boisz się rozmawiać.?Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. ?Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. ?Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.?Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.?Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.?Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.

 

Co proponujemy???* Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 

?* Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.

?* Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.

?* Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

*Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50? nawet do 410 ? na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód.

 

Skontaktuj się z nami

Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:?https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9efd98ef43d35d31??Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 ??Inżynieria, przemysł i produkcja ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 70?Rekrutacje stałe ? Polska, tel. (22) 652 27 72??Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl??Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

?Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18.

?Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl?

telefon: 226311155
Sprawdzona praca! Opieka seniorki w Zarnekau, koło Lübeck od zaraz
26.07.2016
Praca

Sprawdzona praca! Opieka seniorki w Zarnekau, koło Lübeck od zaraz

Jeśli szukasz uczciwej i wypłacalnej firmy, która będzie o Ciebie dbać, dołącz do grona pracowników Winckler Personal. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy się jak najdokładniej sprawdzać oferty, które Ci proponujemy. Nie zwodzimy złudnymi zarobkami, gdyż obustronne zaufanie to dla nas podstawa.

Dziś chcielibyśmy zaproponować Ci poniższą ofertę pracy:

 

 

Sprawdzona praca! Opieka seniorki w Zarnekau, koło Lübeck od zaraz

 

Opis stanowiska:

 

Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością jęz. niemieckiego do starszej Pani w Zarnekau (koło Lübeck). Kobieta mieszka razem ze zdrowym mężem, niewymagającym opieki ( ewentualnie ugotować obiad itp.). Seniorka jest w wieku 87 lat, jej waga to 48 kg. wzrost 160 cm. Starsza Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Pacjentce trzeba będzie pomóc wstać z łóżka i asekurować podczas przesadzania na wózek. Kobieta zazwyczaj przesypia noce. Pacjentka cierpi również na postępującą demencję, anemię oraz nietrzymanie moczu. Czasem traci orientację i trzeba jej często powtarzać to samo. Dom jest bardzo dobrze urządzony. Obok mieszka syn z żoną i służą wsparciem, bardzo sympatyczna rodzina. Na miejscu jest nasz opiekun, który wprowadzi w obowiązki. Internet jest tylko w domu syna.

 

 

WYMAGANIA

 

Znasz język niemiecki dobrze i nie boisz się rozmawiać.

Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.

Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować.

Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.

Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.

Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące.

 

 

OFERUJEMY

 

Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.

Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi.

Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.

Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe 1100, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

 

KONTAKT Z BIUREM:

Skontaktuj się z nami!

 

Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0be67788c9294541bb76e1b29bf4c9cf

 

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Zadzwoń: Opieka seniorów ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 10

Inżynieria, przemysł i produkcja ? Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Rekrutacje stałe ? Polska, tel. (22) 652 27 72

Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

 

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl

 

Dziękujemy za złożone aplikacje i poświęcony nam czas.

 

telefon: 22 631 11 10
Szkolenia medycyna estetyczna dla lekarzy i lekarzy dentystów - kwas hialuronowy, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, nici PDO
26.07.2016
Pozostałe

Szkolenia medycyna estetyczna dla lekarzy i lekarzy dentystów - kwas hialuronowy, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, nici PDO

ATM Szkolenia z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów to wyspecjalizowana firma szkoleniowa oferująca szkolenia z zakresu Medycyny Estetycznej. Oferujemy pełen pakiet szkoleń z botoxu, wypełniaczy, nici PDO, nici haczykowych, osocza bogato płytkowego, mezoterapii i innych specjalistycznych szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej. Co nas wyróżnia? Jesteśmy firmą szkoleniową oferującą przede wszystkim praktyczne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów. Oferujemy szkolenia - warsztaty w małych grupach szkoleniowych ? maksymalnie 3 lekarzy uczestników szkolenia z maksymalną liczbą modelek do ćwiczeń. Szkolenia są w głównej mierze oparte o wykonywanie zabiegów na modelkach pod okiem lekarza prowadzącego szkolenie. Teoria zabiegowa jest omawiana podczas pierwszej sesji szkoleniowej pierwszego dnia szkolenia, a następnie przy każdym zabiegu na modelce według potrzeb kursantów. Lekarz prowadzący szkolenie elastycznie dostosowuje się do potrzeb uczestników szkolenia. Jeśli faktycznie chcesz nauczyć się praktycznego wykonywania zabiegów to jesteśmy właściwą firmą szkoleniową. Organizujemy też szkolenia indywidualne na zapytanie. Przewidywana ilość modelek do zabiegów: Posiadamy największą bazę modelek do ćwiczeń. Są to osoby w różnym wieku, z bardzo różnorodnymi potrzebami, również panowie. Gwarantujemy minimum 45 modelek do ćwiczeń-zabiegów podczas dwudniowej sesji szkoleniowej. Osoby szkolące się po szkoleniu są w stanie w pełni samodzielnie wykonywać zabiegi z zakresu obejmującego szkolenie. Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Żytnia 18 lub Gorzów Wielkopolski ul. Witosa 40B. Aktualne terminy dostępne są na stronie internetowej. W cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, organizacja modelek do ćwiczeń, materiały medyczne, znieczulenia, produkty do szkoleń ? kwas hialuronowy/wypełniacze, nici PDO, botulina, lunch. Certyfikaty wystawiane są w języku polskim, angielskim i niemieckim. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Mail: info@szkolenia-dla-lekarzy.pl

 

Telefon w ogłoszeniu: +48 502503188

 

www.szkolenia-dla-lekarzy.pl

telefon: 502503188
Pani do opieki
25.07.2016
Praca

Pani do opieki

Szukam dyspozycyjnej odpowiedzialnej lubiącej dzieci pani bez nałogów alkoholowych praca co 2 tydzień w miesiącu więcej informacji pod numerem telefonu

telefon: 660610568
Usługi Remontowo- Wykończeniowe
24.07.2016
Pozostałe

Usługi Remontowo- Wykończeniowe

Twój dom lub mieszkanie wymaga remontu bądź innych prac związanych w tym zakresie? Chcesz się na to zdecydować, ale nie masz lub nie znasz nikogo kto byłby w stanie zrobić to solidnie, czysto i bez poprawek??? Remonty i wykończenia to mój konik, jestem w stanie sprostać każdemu zleceniu. Zadzwoń 505-307-675 Michał

telefon: 505-307-675

Wyswietlane wyniki od 1 do 10 z 59

1

2

3

4

5

6

Nastepna >