06.04.2018 09:08 Wiek: 18 days
Kategoria: Informacje bieżące, Sport, Imprezy

UKS Yankees w rozgrywkach 1 ligi baseballu


W niedzielę-22.04 odbędzie się mecz w ramach 1 ligi baseballu i Bałtyckiej ligi Baseballu, w którym udział weźmie działdowski  zespół-UKS Yankees.  Mecze 1 ligi rozgrywane są w formule meczu i rewanżu przeprowadzanych jednego dnia i trwających po 7 zmian. Planowane godziny spotkań to 10.00 i 13.00

W sezonie 2018 UKS Yankees Działdowo planuje także udział w Mistrzostwach Polski U-12 i U-18 oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży U-15 oraz w imprezach organizowanych cyklicznie. Klub wystąpił również o możliwość organizacji finałów Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików (wrzesień) i Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży U-15 ( czerwiec).

Mecze rozgrywane w Działdowie  (mecz i rewanż) godz. 10:00 i 13:00

28.04.2018    Yankees Działdowo@ Piraci Władysławowo

29.04.2018    Lisy Białystok @ Centaury Warszawa

12.05.2018    Ravens Lublin @ Warsaw Dragons

13.05.2018    Yankees Działdowo @ Lisy Białystok

27.05.2018    Centaury Warszawa @ Ravens Lublin

03.06.2018    Yankees Działdowo @ Warsaw Dragons

23.06.2018    Piraci Władysławowo  @ Ravens Lublin-Lisy Białystok @  Ravens Lublin

15.07.2018    Yankees Działdowo @ Ravens Lublin

08.09.2018    Yankees Działdowo @ Centaury Warszawa

Mecze rozgrywane w ramach ligi

Mecze Yankees Działdowo-Runda zasadnicza / mecz i rewanż/

Niedziela 22.04.2018        UKS YANKEES Działdowo -  KS BASEBALL Wrocław   godz. 10.00 i 13.30

Sobota     28.04.2018        BKS RAWA Katowice ?UKS YANKEES Działdowo

Niedziela 13.05.2018         UKS YANKEES Działdowo -  TSB DEMONY Miejska Górka godz. 10.00 i 13.30

Niedziela 10.06.2018         WUKB CENTAURY Warszawa ? UKS YANKEES Działdowo

PLAY OFF:

Półfinały-08-09.09.2018

Mecze o III i I miejsce -15-16.09.2018

Skład Yankees Działdowo na mecze 1 ligi i Bałtyckiej ligi Baseballu: Kamil Olichwier, Paweł Karbowski, Dawid Jurkowski, Krystian Tyska, Mateusz Banach, Łukasz Przybułek, Marcin Morawski, Bartosz Gajtkowski, Daniel Gruszczyński, Daniel Wójcik, Ricardo Santos, Mateusz Cymbalak, Filip Świgoński, Damian Zaczkowski, Maciej Lipiński, Mikołaj Rojewski, Radosław Myśliński, Aleksander Klamut, Kludiusz Osiecki, Wojciech Legęza, Dominik Łątkowski, Oskar Zero, Jakub Jedwabnik, Filip Nowakowski, Michał Kempka , Oskar Borowski, Piotr Sobiewski, Miłosz Chmielewski, Bartosz Wiśniewski, Łukasz Wiśniewski

Trenerzy: Maciej Lipiński, Marcin Morawski, Aneta Prusak, Maciej Główczewski