27.10.2017 13:03 Wiek: 237 days
Kategoria: Imprezy, Kultura

X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL' DZIAŁDOWO 2017


2 grudnia 2017 r. odbędzie się X jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL' DZIAŁDOWO 2017. Tego dnia w Działdowie pojawi się kilka wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. Z koncertem wystąpi belgijski wokalista DANZEL - twórca hitu "Pump It Up", który swego czasu, przez wiele tygodni okupował światowe listy przebojów oraz zespół WILKI, obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia działalności artystycznej. W festiwalowym jury zasiądą natomiast: Grażyna Łobaszewska, Magda Steczkowska i Krzysztof Kiljański.

 

3 grudnia dla uczestników festiwalu, odbędą się także fachowe warsztaty wokalne, prowadzone przez Grażynę Łobaszewską. Publiczność może się spodziewać także kolejnych niespodzianek na scenie.

 

Impreza tradycyjnie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 1. Wstęp na przesłuchania konkursowe jest bezpłatny. Bilety na wieczorną Galę Laureatów, będzie można nabyć w biurze MDK przy ul. Wolności 64, tel. 23 697 21 92 lub internetowo na Eventim.pl.

 

Link: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2040791&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=danzel

 

Wstępnych rezerwacji można również dokonać mailowo pod adresem mdkdzialdowo@wp.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. ZAPRASZAMY!

 

Informacja: Miejski Dom Kultury