31.07.2017 12:27 Wiek: 229 days
Kategoria: Kultura, Historia

"ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH"


Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza miłośników motoryzacji, posiadających zabytkowe samochody i motocykle na "Zlot pojazdów zabytkowych". Wystawa pojazdów odbędzie się w dniu 27 sierpnia br. podczas imprezy "Działdowski Jarmark Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności". W ramach zlotu planowana jest m.in. parada pojazdów ulicami Działdowa oraz przyznanie ich właścicielom, okolicznościowych statuetek w określonych kategoriach, w szczególności dla najstarszego auta oraz najstarszego motocyklu.

Zależy nam aby na wystawie pojawiły zarówno pojazdy znane z czasów PRL, jak i starsze. Poszukujemy posiadaczy samochodów Warszawa, Syrena, Wołga, Moskwicz, Zaporożec, posiadaczy starych modeli Skody, Wartburga, Trabanta, Zastavy czy motocykli Junak, Sokół itp., a także zabytkowych pojazdów produkcji zachodniej. Dla wszystkich wystawców jest przewidziany poczęstunek.

Posiadaczy lub osoby mogące ułatwić kontakt z posiadaczami takich aut i motocykli prosimy o kontakt z biurem MDK w Działdowie, przy ul. Wolności 64, tel. 23 697 2192, e-mail: mdkdzialdowo@wp.pl

Informacja: Miejski Dom Kultury