20.03.2017 09:12 Wiek: 1 year
Kategoria: Kultura, Sport, Imprezy

Pokaz CAPOEIRA na dziedzińcu zamku

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na pierwszy, plenerowy POKAZ CAPOEIRA na dziedzińcu zamku, który odbędzie się w niedzielę (02.04.2017 r.) o godz.17.00. Pokaz będzie zwieńczeniem warsztatów Capoeira z udziałem pochodzącego z Francji instruktora Caatinga Do Mar. Warsztaty będą odbywać się od piątku (31.03) do niedzieli (02.04) w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.


W pokazie wezmą udział wszyscy uczestnicy warsztatów (dzieci, młodzież i dorośli) wraz z instruktorami. Będzie dużo muzyki, śpiewu, tańca i gry w rodzie (kole).

 

Caatinga Do Mar przyjeżdża po raz pierwszy do Polski, na zaproszenie Bartosza Kiełbowicza - instruktora Capoeira z Warszawy. Bartek wraz z przyjaciółmi z grupy Capoeira w Tęczy prowadzi regularne treningi w MDK w Działdowie. Wyjątkowe WARSZTATY zakończą się wyjątkowym POKAZEM, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Działdowa i okolic. Spędźcie ten niedzielny wieczór z nami. Zagrzejcie nas do capoeirowej gry, a my przekażemy Wam dużo pozytywnej energii. Do zobaczenia.

 

Informacja: Miejski Dom Kultury